8 maja 2017

Mix inspirations


Hej 😀
Dzisiejszy post będzie dotyczył zupełnie czegoś innego a mianowicie- mody. W tym sezonie projektanci mody lansują piżamowe looki. Prawdziwym mistrzem satynowego trendu jest Gucci. Na pokazach tego domu mody pojawiły się długie szlafroki, zwiewne spodnie w azjatyckie motywy i kwiaty. Wielką fanką tej kolekcji jest Beyonce, która pojawiła się na meczu NBA w kimonie Gucci.

Od kilku sezonów modna jest również krata a szczególnie ta noszona na koszulach. Jednak w tym sezonie będą przeważały koszule o nieco nietypowych ale bardzo interesujących wiązaniach i  falbanach lub noszone z gorsetami. Nie zabraknie również takich, które będą odsłaniały nasze ramiona.

Kolejnym trendem, który znalazł się na pokazach takich domów mody jak Moschino czy Louis Vuitton x Supreme są duże loga. Najlepiej w rozmiarze XXL. Marki prześcigają się krzykliwymi napisami swoich brandów czy napisami z przekazem. Pomysł na duże loga został zainspirowany stylem lat 90. i to właśnie na te lata marki modowe będą kładły nacisk.

Podobnym trendem są feministyczne napisy i hasła, które pojawiły się na pokazach np. Kenzo, Balmain, Versace, Gucci, Calvin Klein czy na t-shirtach DHL od Vetememes. Marki modowe podchwyciły ten trend, który spotkał się z wielkim uznaniem wśród fashionistek, modelek czy blogerek modowych. Ich propozycje na stylizacje z udziałem big logo lub feministycznych haseł lansują na swoich blogach czy instagramach.

A ty który trend wolisz ?
 
 

Dziękuję 💓
#mixinspirations#gucci#piżama#pidżamaparty#biglogo#feminist#hasła#loga#krata#falbany#beyonce#moschino#louisvuitton#supreme#tshirt#calvinklein#balmain#versace#vetememes 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz